Vėl namie

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , , , ,

Jau pora savaičių, kai prasidėjo mano nėštumo ir gimdymo atostogos, o aš vis dar negaliu atsipalaiduoti nuo kažkokio viduj kirbančio "reikia". Iš tiesų, jau niekur nebereikia:) Tik būti ten, kur geriausia - namie. Palydėti mergaites į darželį, paruošti visiems vakarienę, pagaliau nuvelti ką nors ar persodinti pomidorus ir laukti šilumos lauke. Dar liko pora vakarų per savaitę Trakų Vokės Kultūros centre rankdarbių būreliai, bet čia jau maloni pareiga. Žinoma, dar visokių reikaliukų, su laukiamu žmogučiu susijusių - tai kraujo priduot, tai pas gydytoją, tai echoskopijos. Bet čia juk taip pat malonūs dalykai:) Dar puiku, kad nereikia derinti darbų ir namų, kai susloguoja merginos, kaip šiomis dienomis. Štai, mano pagalbininkės mokėsi siurbti. Siurblio, aišku, nepasidalino, todėl sukibusios abi šiūruoja:)


Kol namai tvarkomi, sukurpiu kokį atviruką:)


Ir VĖL VELIU!!!!!!!! Su didžiausiu džiaugsmu:)


Beje, ta turkio ir geltonos spalvos gėlė pusiau Elzės, pusiau mano velta - ji pradėjo, pasirinko spalvas ir gerokai suvėlė, bet pradėjo rankytes berti (per būrelį paaiškėjo, kad beveik visiems vaikams geriau velti sausai adatėlėmis, nes nuo muilo ir vandens kenčia rankytės; nebent kelis burbuliukus suvelti gali be žalos), teko man pabaigti. Vaikšto dabar pasipuošusi, o aš baiginėju Viltės pradėtą sagę.
Tikiuosi, kad dabar dažniau parašysiu, kaip mums sekasi gyventi, nes kol dirbau, nebuvo nei laiko (nors jo gal dar būtų pakakę), nei ūpo kažkuo dalintis.
Tai tiek šį kartą)

7 komentarai:

Marija rašė...

Grazu! O tau paciai muilas ne taip smarkiai veikia?

Lemurka rašė...

Agnuze,sveikinu su 'uztarnautu' poilsiu ir 'grizimu' i seima ir i namus. Dziugu,kad vel pasinersi i megiamus uzsiemimus. Ir ramiu paskutiniu laukimo menesiu!

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, merginos:)
Marija, man vėlimas rankų labai negadina- veliu su glicerininiu muilu, dabar dar ūkišką vaikiškiems drabužėliams naudoju. Stengiuosi kasdien šlapiai nevelti, daryti pertraukas, pvz., vieną dieną nusiveliu kelias gėlytes, o kitą dieną jas siuvinėju.

Natalija Brancevičienė rašė...

Oiii, koks pazistamas palaimingas jausmas - iseiti tokiu maloniu atostogu ir vel pabuti namie...
Pasimegauk gyvenimu,laisve ir ramybe kol pilvukas dar auga :)
O paskui jau prasides kiti, triuksmingi malonumai :)

Justė rašė...

Agnuže, kaip smagu, kad pasirodei...aš kaip tik vakar tau norėjau laišką rašyt, nes pasigedau :D O štai randu šiandien įrašą tavo namučiuose ;) Tikiuosi, dabar rasi daugiau laiko užsukt ir į forumą, ir bėl pavelti, ir šiaip maloniais darbais užsiimt ;) Neprapulk tokiam ilgam laikui ;)

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, merginos, už gražius linkėjimus:)

文章 rašė...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 水晶 長灘島 長灘島旅遊 長灘島景點 長灘島必買 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 婚禮顧問

Rašyti komentarą