Velykų akimirkos

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , , ,

Kol dar tik savaitė praėjo, dalinuosi Velykų akimirkomis kaime.

Viltė kuitėsi smėlio dėžėje ir gamino gamino gamino visokiausius patiekalus.Dar ir papozavo, tik fotografuok. Artistais, sako, gimstama. Panašu, kad turim tokį atvejį.Trijulė.
Margučių ridenimas. Mama jau kelinti metai kiaušinius ridenimui "margina" tokiais lipdukais, į kuriuos įmovus kiaušinį ir įmerkus į verdantį vandenį, lipdukas susitraukia ir kiaušinis "apsirengia" tvirtu drabužėliu. Daug geriau atlaiko ridenimo varžybas, ypač, kai į pabaigą išsiskirsčius suaugusiems, mažieji žmonės pradeda greičiau margučių mėtymo, nei ridenimo varžybas.Viltės pergalės šokis.O čia jau... svorio kategorija - 33 savaitės su uodegėle:)

4 komentarai:

Jovita rašė...

Kaip šilta ir pavasariska :)

Grazi ta svorio kategorija:)

kitokia Aurelija rašė...

Ajajai kokia gražuolė, Agnuže, esi :)))
Laukiu nesulaukiu kada jau ateis naujasis Jūsų šeimos narys(-ė) :))) Įdomu gi baisiai :DDD
O merginos kokios jau didelės :OOO

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, merginos, kad aplankot:)
Aurelija, mums taip pat įdomus tas naujas šeimos narys(-ė), nes nežinom, ko laukiam, nors aplinkiniai stipriai atakuoja su klausimais: berniukas ar mergaitė? koks vardas? ir pan. O aš užsispyrusiai neklausiu gydytojos:)))

Neringa rašė...

Va, ir as norejau pasakyti - merginos jau kokios uzaugusios. O ir pati nuostabiai atrodai, nesvarbu, kokia ta svorio kategorija. Lauksim naujienu - ir kurybiniu, ir apie naujaji seimos nari. :)

Rašyti komentarą