Menų savaitė darželyje

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , , ,

Jau antrus metus rudenį keliauju į darželį per Menų savaitę su vaikais daryti rankdarbių. Praėjusiais metais vėlėm kamuoliukus, o šiemet gaminome atvirukus. Įdomu stebėti, kaip tie patys vaikai per metus paaugę ir jau ilgiau sukaupia dėmesį, miklesniais piršteliais darbuojasi. Pernai atnešiau jau subadytus kamuoliukų ruošinukus, vaikai tik merkė į vandenį, muilavo ir suko tarp delniukų. 4-5-erių metų vaikams buvo pats tas ir pagal sudėtingumą, ir pagal pamokėlės laiką.

Šiemet man talkino draugė Alina, nes nešiausi kartu ir Justiną, todėl papildomos rankos buvo labai reikalingos. Paruošėm pagrindukus atvirukams, su skylamušiais prikirtom figūrėlių, kurias vaikai spalvino, klijavo ir visaip kitaip puošė. Atvirukai pavyko puikiai, po vieną jau panaudojo kaip kvietimą seneliams į Advento vakaronę. Tėtis net ginčijosi su Vilte, kad ten pirktinis kvietimas, o ši išpūtus akis aiškino, kad PATI padarė:))
Dar kažkaip pagalvojau, kad pernai dar tik buvau pradėjusi lauktis, o šiemet jau Justinas kabo auklėtojai ant rankų ir visur dalyvauja:) Dar nori parodyti veltą namelį. Jį vėliau, kai Viltės grupėje buvo užduotis tėveliams pagaminti savo namą, o vaikai po to darė Trakų Vokės žemėlapį. Mūsų namelis toks mažutis išėjo, palyginus su kitais, bet spalvingas ir ryškus, kad matytųsi iš toli:))

3 komentarai:

Justė rašė...

šaunu, kad tiek daug savo laiko skiri vaikučiams :) manau, jiems labai patinka tokios pamokėlės... ir mane pakerėjo vienas atvirukas - tas, kur dryžuota eglutė ir daug raudonų sniegelių krenta. Jaučiu, kad pasiskolinsiu idėją :)

文章 rašė...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 水晶 長灘島 長灘島旅遊 長灘島景點 長灘島必買 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 婚禮顧問

Unknown rašė...

As claimed by Stanford Medical, It is indeed the SINGLE reason women in this country live 10 years more and weigh on average 42 lbs lighter than us.

(And by the way, it is not about genetics or some secret exercise and really, EVERYTHING to do with "HOW" they eat.)

P.S, I said "HOW", and not "what"...

Click on this link to determine if this brief test can help you find out your true weight loss potential

Rašyti komentarą