Užrašinės

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , ,

Pasidariau šiandien užrašinę scrapbooking'o darbeliams planuoti. Peržiūrėjau nuotraukas ir atsirinkau tas, su kuriomis norėsiu daryti puslapius. Tada ėmiau užrašinę ir atskiruose lapeliuose susirašiau mintis apie kiekvieną planuojamą puslapį: detales, spalvas, datas ir pan., tai, kas pirmiausia atėjo į galvą žiūrint į nuotraukas. Kiekvienam puslapy padariau kišenėles ir sukišau nuotraukas. Storulė užrašinė pasidarė:) Bet gera paskata daryti puslapiukus, kad užrašinė ne storėtų nuo planų, o plonėtų dėl jau padarytų puslapiukų:) Dalį puslapių gale palikau šiaip pastaboms, mintims, vaikų šnekų perliukams užrašyti.

Šią užrašinę pasipuošiau per scrap'susitikimą Druskininkuose:)

Taip norisi tam scrapbooking'ui sugalvoti tinkantį lietuvišką pavadinimą, bet niekaip nerandu tinkamo žodžio ar žodžių junginio. Gal jūs turit minčių?

5 komentarai:

Lawrute rašė...

na ideja tikrai sauni - as irgi vos pamacius tavo uzrasine pagalvojau - kad ir man praverstu tokia sisteminga knygele - bet stabdziau save, nes turiu kruvele pradetiu ir nebaigtu LO'liuku :)

Agneja rašė...

sauni uzrasu knygute :) lauksiu dabar tu suplanuotu LO'liuku ;)

Rimutis rašė...

Pamaniau paeksperimentuosiu su pavadinimu: skiautknygė, skiautinių albumas,sulipdukas :)

Lina rašė...

Anot žodyno, scrapbook yra iškarpų albumas. Anot angliško žodyno - irgi ("a book in which you save pictures, articles or other material"). Manau, scrapbooking būtų albumų puošyba. Bėda tik, kad jūs ne tik albumus puošiate ;) Mano asmeninis siūlymas - prisiminimų puošyba.

文章 rašė...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 水晶 長灘島 長灘島旅遊 長灘島景點 長灘島必買 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 婚禮顧問

Rašyti komentarą