Kalėdiniai rankdarbiai pas Jurgitą

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , , , , , , ,

Šeštadienio rytą šokom į mašinas ir riedėjom į Matiškės sodybą pas Jurgitą daryti kalėdinių rankdarbių. Riedėjom atsargiai, nes snigo taip lauktas sniegas, todėl keliai buvo baisūs, tiesą sakant. Bet nuriedėjom ir grįžom saugiai.
Jurgitos namai prigužėjo darbininkų - mažų ir didelių - ir susipažinę puolėm darbuotis.Gaminom atvirukusKepėm sausainius
Pynėm vainikus
Po darbų vaikai nulėkė pačiaužyti ant ledo ir apsitvarkę išsiskirstėm namo su gera šventine nuotaika.
Tikiuosi, kad dar susitiksim:)

Daugiau nuotraukų galima pažiūrėti čia.

7 komentarai:

Miele rašė...

:) labai smagi pramoga :) Ir darbeliai puikūs ;)

Agneja rašė...

isivaizduoju, kaip turejo but smagu :)

Jovita rašė...

Atrodo labai jaukiai ir darbingai :)

Svetlana Batura rašė...

Kokie saunuoliai! Zinokit net pavydziu tokios kaledines nuotaikos ir kompanijos... Taip ir toliau! :) Nuosirdziai. Linkejimai!

kitokia Aurelija rašė...

Agnuže, o jūs į savo bendruomenę prašalaičius priimat? Nes tikrai nors kartą norėčiau ten patekti... Gal kokį skrebinimo seminarą kartu padarom?

Agne Audejiene rašė...

Aurelija, čia ir buvo atviras renginys, kaip ir visi kiti renginiai kad būna. Atvažiavo ir darželio auklėtojos, ir kaimynės atėjo, aš taip pat porą pažįstamų iš Trakų Vokės atsivežiau. Kai vėl rinksimės, būtinai pakviesiu, o skrebinimo seminaras, manau, tiesiog BŪTINAS :) Būtų labai puiku.

文章 rašė...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 水晶 長灘島 長灘島旅遊 長灘島景點 長灘島必買 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 婚禮顧問

Rašyti komentarą