Susitikimai

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , , ,

Sveiki. Vėl prisėdau rašyti. Pakirbėdavo mintys apie tai, kaip smagu buvo rašyti dienoraštį ir bendrauti čia su žmonėmis. Pakirbėdavo ir vėl tas mintis nustumdavau, nes NĖRA LAIKO. Tas baisusis NĖRA LAIKO. Tik gyveni ir tampa aišku, kad nuo noro, turbūt, daugiau priklauso. Taigi, dabar NORIU. Tikriausiai, gera priežastis rašyti.

O dar svarbesnė priežastis, kuri pastūmėjo sugrįžti čia - paskutinio meto susitikimai, kurie tiesiog pirštu bedė, kad mūsų laikmečiui duota internetinė erdvė yra nuostabi vieta naujoms pažintims. Po ilgos virtualios pažinties, vasaros pabaigoje sulaukėm svečiuose Agnės su šeima. Buvo išties džiugi diena, nors ir dar nesutvarkytuose dėžėmis apstatytuose namuose. Rugsėjo pabaigoje Molėtuose vyko tradicinė Amatų ir derliaus mugė, kur prie manęs priėjo ir pasisveikino moteris, molėtiškė, kuri skaitė šį dienoraštį, kai jį rašiau. Buvau sujaudinta gražių jos žodžių apie mūsų šeimą, labai džiaugiuosi, kad užkalbinote mane. 
Dar viena pažintis šioje mugėje buvo su Egle iš Eglės gėlių. Stebėjau jos tinklapį nuolat ir buvo be galo gera susipažinti ir sutikti nepaprastai savo darbą mylintį žmogų. Jau dabar svajoju, kaip palikusi šeimyną namie, pavasarį trauksiu į Eglės sodybą pirkti gėlių.  Ten žinot kiek galima kalbėti apie augalus? Begalybę valandų! 
Taigi, po šios mugės nebepaleidžia mintis, kad REIKIA rašyti. Tuo labiau, kad labai norisi papasakoti, kaip gyvenam, visiems, kuriuos palikom Vilniuje ir Trakų Vokėje, visiems , kurių ilgiuosi ir su kuriais neturiu galimybės matytis kasdien. 
Kad būtų nors kokia disciplina, nusiteikiu rašyti 1 įrašą per savaitę. Pradžioj, manau, rašysiu dažniau, nes ir naujienų prisikaupė, ir nuotraukų albumai pilni. O dar ir prieškalėdinis vėlimo maratonas neprasidėjo. Tad galim mėgautis.
Šiandienos vaizdelis - rudeninis darbelis į Justino darželį. Gražus gražus ruduo Lietuvoj:) 


1 komentarai:

agnė rašė...

O, geras, netikėtai užsukau, ir save paminėtą radau.. :))
Labai smagu buvo gyvai susipažinti ir pasibūti tąkart. Ačiū už tą popietę ir sėkmės kuriantis (o gal jau baigėte įsikurti?) ;)

Rašyti komentarą