Vėluojantis Advento kalendorius

Author: Agne Audejiene / kategorijos: , , ,


Ufff, pagaliau baigiau:) Susivėlinau, bet padariau tokį ne vienkartinį, tik dar tobulinsiu, nes tos visos girliandos aplink man nelabai patinka, todėl jų net nepritvirtinau. Gal dar kokią žvaigždę viršunėj pakabinsiu, tik ne šiais metais jau:)

9 komentarai:

Agneja rašė...

oj kaip grazu, ir kiek darbelio cia ideta....sauniai padirbejai ;)

Neringa rašė...

Dar kartą pasakysiu, kalendorius fantastiškas, o jo kišeniukai nuostabių nuostabiausi... Kažin, kokių paslapčių juose pridėta??? :)

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, merginos:)
O kišeniukuose tradiciškai - mažiukai šokoladukai, bet galės juos paimti tik su sąlyga, jei turės tą dieną kokį gerą darbelį vietoj saldumyno įdėti:) Kitiems metams ką nors įdomesnio sugalvosiu.

Linutukas rašė...

ale koks grazuolis gavosi :) sauniai atrodo

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, Linut:)

Vaivaj rašė...

ohoho, nerealus. Svarbiausia, originalus. Žavu žavu žavu :-)

kitokia Aurelija rašė...

Fantastika!!!
Na ir ar pavyko tavo merginoms šitiek gerų darbų padaryti? O gal ir tb dalyvavo? :D

Agne Audejiene rašė...

Ačiū, merginos, malonu skaityti tiek gražių žodžių.
Aurelija, teko išimti skanėstus, nes mažoji neišlaiko dar pati nepasivaišinus:)) Kitąmet pasiruošim iš anksto ir kiekvienai dienai po kokį darbelį įdėsim, o skanėstus valgysim per Kalėdas:) Šiemet apskritai pradėjom tokią akciją namie, kad saldumynus valgom tik sekmadieniais.

文章 rašė...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 水晶 長灘島 長灘島旅遊 長灘島景點 長灘島必買 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 婚禮顧問

Rašyti komentarą